Aktualności

#Gaszyn Challenge-policjanci z Gryfic pompowali dla Franka ze Szczecina

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach przyłączyli się do akcji charytatywnej #Gaszyn Challenge i w piątek pompowali dla Frania ze Szczecina małego, niespełna rocznego chłopca, który walczy z ciężką chorobą... Franiu, trzymamy za ciebie kciuki „mały wojowniku”:)

Akcja „Gaszyn Challenge” została zapoczątkowana przez strażaków z miejscowości Gaszyn. Celem tego szczytnego przedsięwzięcia jest zbiórka środków pieniężnych dla dzieci zmagających się z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.

Do akcji przyłączyli się również mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

W piątkowy poranek 26 czerwca br., Policjanci z Gryfic ćwiczyli dla małego Franka ze Szczecina, któremu potrzebne są pieniądze na specjalistyczne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Koszt takiej terapii to 10 milionów złotych.


Zgodnie z zasadami akcji dziękujemy za nominację i jednocześnie nominujemy do udziału w #Gaszyn Challenge Żołnierzy z Jednostki Wojskowej w Trzebiatowie, Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej z Trzebiatowa oraz Nadleśnictwo Gryfice.

Film #Gaszyn Challenge-policjanci z Gryfic pompowali dla Franka ze Szczecina

Opis filmu: Film przedstawia policjantów z KPP w Gryficach, którzy wzięli udział w akcji Gaszyn Challenge dla chorego chłopca -Frania ze Szczecina. Policjanci zgodnie z zasadami wykonali 10 pompek.

Pobierz plik #Gaszyn Challenge-policjanci z Gryfic pompowali dla Franka ze Szczecina (format mp4 - rozmiar 28.47 MB)