Aktualności

MINI MUNDIAL -2018 O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W GRYFICACH

8 czerwca br. na murawie Gryfickiego „Orlika” odbył się Mini Mundial 2018 o Puchar Komendanta Powiatowego w Gryficach z udziałem czterech drużyn piłkarskich, który był świetną okazją do promowania przez gryfickich policjantów zasad bezpieczeństwa i gry fair play z rówieśnikami.

Oficjalnego otwarcia Mundialu dokonał podkom. Maciej Wędziński Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, który przywitał wszystkich uczestników turnieju.

Każda z czterech uczestniczących drużyn tj.; Sparta Gryfice, Iskra Golczewo oraz dwie drużyny ze szkółki piłkarskiej football academy dokonała losowania wśród państw, które będzie reprezentować. I tak Sparta Gryfice wylosowała Portugalię, Iskra Golczewo – Polskę, football academy – Argentynę i Brazylię.

Po rozegranych meczach pomiędzy drużynami każda z nich otrzymała za zajęcie I miejsca puchar Komendanta Powiatowego w Gryficach oraz pamiątkowy dyplom.

Dzięki uprzejmości Przedsiębiorstwa „Budex” na turnieju pojawił się również „Pan Mrówka”, który wręczył każdemu dziecku upominek w postaci m.in. elementów odblaskowych oraz koszyk słodkości.

Każdy uczestnik otrzymał wodę i soki ufundowane przez pana Lucjana Kubackiego właściciela myjni parowej GTLUX w Gryficach oraz słodki poczęstunek w postaci ciastek i pączków ufundowanych przez Pana Jarosława Bukowskiego.

Sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów.